Радио Милева
негувна до совршенство

Џеј Ло се соблече „до гола кожа“: Сексапилната латино убавица рекламира крема за нега на задница (ВИДЕО)

Џеј Ло се соблече „до гола кожа“: Сексапилната латино убавица рекламира крема за нега на задница   (ВИДЕО)

Џенифер Лопез наполни 53 години, а во чест на нејзиниот роденден и претставувањето на нов производ, актерката реши да позира гола.

 

На Инстаграм објави видео во кое го претстави новиот производ на брендот JLo Beauty, балсам за тело, поточно за нега на задникот.

„Ние ја посветуваме целата грижа и внимание на кожата на лицето, но понекогаш го занемаруваме телото. Ми беше важно да создадам рутина за нега на кожата за телото, за неговите специфични и уникатни потреби, а почнавме со задникот“ – појасни Лопез.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Фото: Daniella Midene/Инстаграм принтскрин/jlobeauty/

Останати вести од Радио Милева