Радио Милева
егзотична еротика

Џеј Ло мокра до гола кожа, се’ на неа се проѕира (ВИДЕО)

Џеј Ло мокра до гола кожа, се’ на неа се проѕира (ВИДЕО)

Алекс Родригез, поранешен бејзбол играч, објави видео од пејачката и актерка Џенифер Лопез како танцува на дождот и собра многу лајкови и позитивни коментари како од неговите, така и од нејзините  следбеници.

Имено, неговата свршеница ја снимал на додека Џеј Ло уживала да игра на дождот, во дворот на нивната вила на Флорида, каде што била во панталони и бела маичка на прерамки.

Додека пејачката танцува така покисната и мокра до гола кожа, градите и задникот и се проѕираат под влажната гардероба.

„Животот не е чекање да помине невремето. Животот е учење како да танцуваш на дождот (или скокнеш во базенот). Можеби ваков танц ќе видите…“ – пишува во описот на кусото видеоклипче.

Останати вести од Радио Милева