Радио Милева
ограбени

Џехва топлес на плажа: Целосно се разголила, но на ова не се надевала! (фото)

Џехва топлес на плажа: Целосно се разголила, но на ова не се надевала! (фото)

Фолк пејачката Теодора Џехверовиќ  ужива во летниот одмор со своето момче Нино Челебиќ, но со следбениците на Инстаграм споделила  една непријатност што и се случила.

Тие во текот на денот навистина се опуштиле па Теодора првично им призна на своите следбеници на социјалните мрежи дека се опијанила.

– Знаете дека пијам претежно џин тоник, а сега испив половина чаша вино и почна да ме фаќа топлина. Претпоставувам бидејќи обично не пијам вино. Што се случува ?! – изјавила таа.

После тоа пејачката ја објасни позадината на објавените фотографии на кои позира топлес на карпите.

– Денеска отидовме на плажата кај карпите. Таму оставивме крпи, а потоа ползевме малку меѓу карпите бидејќи сакав да се фотографирам без горниот дел. Можеби бевме таму пет минути и кога се вративме видовме дека некој ни ги украл крпите. Дали е можно некој во 21 век да краде крпи? – рече Теодора.

Фото:Принтскрин/Пинк/Часлав Вукојичиќ/teodoradzehverovic

Останати вести од Радио Милева