Радио Милева
ситна, динамитна

Џехва не излегува од теретана, а како резултат и доказ покажа извајан стомак (фото)

Џехва не излегува од теретана, а како резултат и доказ покажа извајан стомак  (фото)

Пејачката Теодора Џехверовиќ поминува многу време во теретана, а резултатите се видливи.

Иако сме навикнати често да ја гледаме во провокативни изданија во кои се истакнува нејзината убавина и добро тело, овој пат таа малку откри.

Имено, на својот Инстаграм профил пејачката објави слики на кои позира пред зградата во многу интересно издание.

Провокативната маичка на телото со долги ракави која го открива стомакот напред, а задниот дел одзади доволно покажа какви стомачни има Теодора.

Позирајќи самоуверено на фотографиите, Џехва од напред го покажа издлабениот стомак на кој веројатно напорно работи.

Фото:принтскрин/Инстаграм/teodora__dzehverovic_

Останати вести од Радио Милева