Радио Милева
секси салаш

Двете манекенки како српски каубојки: Дуња и Ивона на салаш во кантри стил „пукаат“ од сексапил (ФОТО)

Двете манекенки како српски каубојки: Дуња и Ивона на салаш во кантри стил „пукаат“ од сексапил (ФОТО)

Летото не е само море, сонце, песок, плажа, коктели… Дека костимите за капање, особено кога се во прашање новите модели на мини бикини можат да се носат и во сосема поинакво опкружување за едно поразлично летно доживување покажаа Дуња и Ивона. Можеби тотално нетипично  е да се биде во костим за капење на фарма, но ако поседуваш извајани пропорции, зрачиш со еротски набој и сексапил како двете српски манекенки, да се биде во бикини на село, ваквиот потег го оправдува во целост!

Имено згодните манекенки Дуња Манојловиќ и Ивона Јежек позираа на имотот „Карин Салаш“ во Србобран како две кантри убавици на летното сонце. На прекрасниот имот овие две дами позираа во костими за капење на модниот бренд „The Babe Dynasty“.

Двете атрактивни девојки како сексапилни српски каубојки ја споделија својата убавина и маркантен изглед, огледан во нивните  извајани облини во мини бикини.

Кога едната ќе го јавне а другата ќе му се прилепи и припие, ниту на расниот вранец воопшто лесно не му е… Не заради тежината што ја носи, туку заради возбудата од убавината што со него двете раскошни убавици ја споделуваат.

Боцкавите бали сено кои ги допираат разголените га*иња на двете „кантри мачиња“ се само дополнителен стимул да ги мнуваат позите додека потскокнуваат од боцквата позадина на која ја располале својата порочна убавина.

Конечно, двете гушнати, свртени со грб и заносен поглед во далечината на бескрајната рамница, Дуња и Ивона дополнително предизвикуваат вртоглавица, од само еден поглед на нивната раскошно извајана задница… Незнаеш чија поубава и посекси…

Впрочем, двете манекенки како каубојки на српски салаш во кантри стил „пукаат“ од сексапил!

Фото: Младен Наѓ/babe.dynasty -Инстаграм принтскрин

Извор: Нема забрањених

 

 

Останати вести од Радио Милева