Радио Милева
најважни во животот

Две врежани имиња што најмногу и значат: Дара – Бубамара ги покажа двете тетоважи на грбот (ФОТО)

Две врежани имиња што најмногу и значат: Дара – Бубамара ги покажа двете тетоважи на грбот (ФОТО)

Дара Бубамара   замина во Дубаи каде што со својот 25 години помлад избраник ужива во гламурот и луксузот што заедно можат даси го приуштат. По серијата секси фотографии, дара сподели уште една во низата, на која  покажа што има истетовирано на  голиот грб.

Пејачката се облече во црно, се дружеше со Тони, а потоа ги откри и двете тетоважи на грбот. Дара го „врежала“ името на нејзиниот син Константин, кое е во срце со круна, украсено со рози, но и името на нејзината покојна мајка Милица.

 

Пејачката еднаш откри колку патела и тагувала кога нејзината мајка починала.

 

„Кога ќе ме прашаат дали некогаш си тажна, тоа е само кога ќе се сетам на мајка ми.  Единствениот шок и проблем во мојата кариера и животот воопшто, беше денот кога ја изгубив мајка ми. Единствено таа ми недостасува“, рече тогаш пејачката.

Фото: Инстаграм принтскрин/darabubamara_official

Останати вести од Радио Милева