Радио Милева
нов потег

Душко Тошиќ повеќе не носи бурма: Поранешниот фудбалер со една фотографија предизвика „бура“ на мрежите (фото)

Душко Тошиќ повеќе не носи бурма: Поранешниот фудбалер со една фотографија предизвика „бура“ на мрежите (фото)

На сликата што Душко Тошиќ ја објави на својот Инстаграм профил се гледа дека поранешниот фудбалер не носи бурма на раката, поради што многумина се запрашаа дали се случил развод. Поранешниот фудбалер, а сега успешен менаџер, Душко Тошиќ реши да се одмори од сите обврски, а како што откри на својот Инстаграм профил веќе неколку дена е во Истанбул.

Душко на интернет сподели фотографија на која позира во ресторан, а она што е забележливо е дека на раката нема бурма.

Во последно време во медиумите многу се шпекулира за наводниот развод на Јелена и Душко, но парот не сакаше да открива детали од приватниот живот.

Дали овој потег на Тошиќ е доказ дека по толку години ставиле крај на љубовта или тој поради некоја друга причина не носи бурма, останува да видиме.

Фото: Принтскрин/Инстаграм/Душко Тошиќ

Останати вести од Радио Милева