Радио Милева
кому што му е важно

Душица Грабовиќ иако е повеќе од добра, праша „збеснато“: „Дали и вас денес само сонцето ве има “плеснато“? (ВИДЕО)

Душица Грабовиќ иако е повеќе од добра, праша „збеснато“: „Дали и вас денес само сонцето ве има “плеснато“? (ВИДЕО)

Атрактивната пејачка Душица Грабовиќ постојано и се претставува на јавноста во сè попредизвикувачки изданија.

Откако ги отфрли обвинувањата за учество во организирана проституција, Душица не ја пропушта можноста да снима клипчиња за своите следбеници на „Инстаграм“.

Пејачката на која гостите и ставаа бакшиш во гаќички, не мора да е на настапи за да покаже колку е секси.

Облечена во ултракусо, до папок деколтирано светкаво фустанче, легната во постела сосе високи потпетици, пејачката потсети колку може да биде секси.

„Некому му е важно да си добра, а некому да си добро“ – порачува Душица додека провокативно се прпелка и превртува по белата постела во хотелската соба, мамејќи на грев.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dusica Grabovic (@dusicagrabovic)

Но тоа од Душица не е се’… Пејачката ја покажа својата совршена фигура, меракот за стриптиз и танчарските способности веќе наредните денови, кога се појави на плажа и ги откри своите секси облини.

„Дали и вас денес САМО сонцето ве има плеснато“? – прашува Душица онака максимално провокативно, додека го изведува својот еротски танц на плажа, зачинет со стриптиз кој е сепак само вовед на она што веројатно подоцна се случува… во хотелската соба?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dusica Grabovic (@dusicagrabovic)

Чисто за да не биде дека САМО сонцето тој ден ја има „плеснато“, па се однесува така „збеснато“!

Фото: Инстаграм принтскрин/dusicagrabovic

Останати вести од Радио Милева