Радио Милева
Македонската пејачка одново „се раскомоти“

Дупло голо: Теа Трајковска – гола на сцена, гола по дома… (ФОТО)

Дупло голо: Теа Трајковска – гола на сцена, гола по дома…  (ФОТО)

Откако ја „протресе“ македонската естрада со нејзиниот провокативен настап на радискиот фестивал МАРС 2017 каде ја освои наградата за најуспешна соработка заедно со нејзиниот колега Панчо од ДНК за темата „Рушевени“, атрактивната Теа Трајковска продолжува да провоцира.

На  Теа не и е прв пат да се слика „раскомотена“ па на своите профили на социјалните мрежи да постира  фотографии на кои нејзините обожаватели, и не само обожаватели, ќе „плакнат очи“!

Разголена на сцена, разголена по дома, разголена надвор… Теа е ем модерна, ем секси, ем провокативна… Каде и да се појави, зад себе остава „рушевини“… од желби, копнежи и пусти сништа!

Овој пат таа на својот профил на Инстаграм објави фотографија од која дефинитивно ќе ви се заврти во умот.

Облечена во црно сако кое повеќе открива отколку што покрива и црна долна облека, Теа дефинитивно има намера да ја превземе титулата за најсекси пејачка на македонската естрада.

Останати вести од Радио Милева