Радио Милева
Згодна, секси и гола?

Дуа Липа се прошета низ Њујорк… без гаќички!? (ФОТО)

Дуа Липа се прошета низ Њујорк… без гаќички!? (ФОТО)

Најпознатата секси Албанка има само 22 години, а веќе се здоби со светска слава и голема популарност во Холивуд. Дуа Липа прошета по улиците на Њујорк во невообичаен фустан.

Сите го забележаа огромниот шлиц  до колкови на пејачка, но она што паѓа в очи е што тој открива?!  Имено, веднаш се забележува дека во пределот каде што треба да бидат гаќичките – нема ништо!

Затоа и сите се прашуваа, дали воопшто сексапилната Албанка и ги носи на себе?

Останати вести од Радио Милева