Радио Милева
голога*еста честитка

Дуа Липа разголена честиташе нова година: Кога веќе сакаш да ти се гледа га*ето, џабе го носиш фустанчето (ФОТО)

Дуа Липа разголена честиташе нова година: Кога веќе сакаш да ти се гледа га*ето, џабе го носиш фустанчето (ФОТО)

Пејачка со албанско потекло Дуа Липа, на своите обожаватели им ја честиташе Новата година со голо га*е.  Имено, таа сега сите ги потсети на Кристина Агилера, кога во текот на деведесеттите години на минатиот век носеше слична комбинација, а сега помладата  колешка решила кариерата да ја тера на сличен начин.


Дуа Липа на Инстаграм сподели фотографии во фустанче кое одзади има толку длабок отвор што јасно и се гледаат танга гаќичките.

Пејачката во светкав миниќ со разголен грб до анусот, јасно ги покажа белите гаќички длабоко врежани во двете половини на заоблената задница на албанската певица.

Така разголена таа се појави на една приватна новогодишна забава од каде на своите фанови и следбеници им ја честиташе Новата 2023-та година, за потоа седната на скалите со собрано фустанче и широко раширени нозе да малку да позира, многу повеќе да провоцира и да ја шокира јавноста.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Фото: Инстаграм принтскрин/dualipa

Останати вести од Радио Милева