Радио Милева

Драма на телевизија: Катарина Грујиќ им викаше на новинарите кога ја прашаа за сопругата на нејзиното момче!

Драма на телевизија: Катарина Грујиќ им викаше на новинарите кога ја прашаа за сопругата на нејзиното момче!

По раскинување на врската со црногорскиот бизнисмен Коста Обрадовиќ, Каќа Грујиќ започна емотивна врска со Огњен Врањеш.

Пејачката прв пат се појави пред камерите откако е во нова љубовна романса, но не сакаше многу да зборува за својот емотивен живот.

„Не сакам да зборувам за својот приватен живот“, изјави Катарина.

Меѓутоа кога ја прашаа дали и пречи што нејзиното момче е во брак, таа се изнервира и почна да вика:

„Не ме прашувај безобразно прашање бидејќи знаеш дека тоа не е точно. Дали се обидуваш да ме оцрниш?, викаше Каќа и додаде:

„Остро ги демантирав тие наслови. Ако нешто не ви е јасно, мора некој друг да прашате.Навистина нема да разговарам на тема, остро изјави пејачката.

Инаку, Грујиќ ја криеше својата врска со фудбалерот се до пред некој ден кога на својот Инстаграм профил објави како се бакнува со него.

Погледнете го интервјуто во видеото.

Останати вести од Радио Милева