Радио Милева
брендиран подарок

Драгана Мирковиќ доби подарок во вреден 5 000 евра

Драгана Мирковиќ доби подарок во вреден 5 000 евра

Пејачката Драгана Мирковиќ важи за некој кој е многу скромен, на кој му е важно семејството и пријателите.

Мирковиќ не е од она која се фали со скапи работи, но сега направи исклучок и се пофали со скапиот подарок кој го добила.

Имено, пејачката на својот „Инстаграм“ објави дека добила куфер од   “Louis Vuitton”, а на него го има нејзините иницијали.

Станува збор за реномиран француски бренд, а цената се движи на истиот се движи до 5 000 евра.

фото: принтскрин/инстаграм

Останати вести од Радио Милева