Радио Милева

Досега ја немате видено: Погледнете како изгледа првата сопруга на Нино со која има ќерка (фото)

Досега ја немате видено: Погледнете како изгледа првата сопруга на Нино со која има ќерка (фото)

Во 90тите, Нино Решиќ беше еден од најпознатите пејачи на овие простори.

Тој почина пред 11 години, а неговата ќерка Сандра Рeшиќ тргна по неговиот пат. Публиката можеше да ја запознае во „Ѕвездите на Гранд“, но нејзината мајка се крие од јавноста.

Сандра на својот Инстаграм профил сподели фотографија со нејзината мајка, првата сопруга на починатиот Нино Рeшиќ.

Оваа фотографија ги воодушеви следбениците на Сандра, па коментираа „Убавици“ „Преубави“, се некои од коментарите.

Mother ??❤ #savacentar #concert #baneopacic #nina #beautifulgift ??

A post shared by Sandra Resic ® (@sandra_resic) on

Останати вести од Радио Милева