Радио Милева

Долго време се криеше: Актерката го прошета трудничкото стомаче! (ФОТО)

Долго време се криеше: Актерката го прошета трудничкото стомаче! (ФОТО)

Една од најубавите актерки во светот, Џесика Алба, долго време криела дека повторно е стане мајка.

Но кон крајот на ова лето, тие објавија интересно видео во кое соопштија дека е бремена, а сега во Њујорк се прошета во бел фустан, кој го откри нејзиното заоблено стомаче.

Актерката изгледа преубаво, а многумина забележаа дека сеуште не ги остава високите потпетици.

Останати вести од Радио Милева