Радио Милева
едниот во карантин, а другиот во ноќен живот во Кина

Додека Карлеуша позира провокативно од својот дом во Белград, еве што прави Душко Тошиќ во Кина

Додека Карлеуша позира провокативно од својот дом во Белград, еве што прави Душко Тошиќ во Кина
фото: принтскрин/инстаграм/душкотошиќ

Нема ден да помине, а српската дива Јелена Крлеуша на социјалните мрежи да не објави провоактивна фотографија со која ја разбудува машката фантазија.

Бидејќи поради короната не може да патува и да настапува, најголемиот дел од времето или го поминува во својот дом во Белград или пак на снимањата на „Ѕвездите на Гранд“.

Таа е доста активна и не престанува да ги изненадува фановите секојпат со секоја нова провокативна и разголена објава.

Додека таа ужива во Белград, нејзиниот сопруг поради фудбалот е во Кина.

Имено, Душко Тошиќ не е активен многу на социјалните мрежи, но овој пат откри како го поминува времето во Шангеј. Тој сподели фотографија од ноќна прошетка.

„Поздрав од Кина“, напиша кусо од објавата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dusko Tosic (@duskotosic)

Останати вести од Радио Милева