Радио Милева
на последно галење со сонцето

Додека другите ја чекаат зимата и првиот снег, Нивес Целзиус го сонча задникот и венериниот брег (ФОТО)

Додека другите ја чекаат зимата и првиот снег, Нивес Целзиус го сонча задникот и венериниот брег (ФОТО)

Хрватската секс бомба и пејачка Нивес Целзиус се’ уште не се простила од летото. Тоа го потврди и на својот Инстаграм профил сликана со широко раширени нозе, во необично сечено бикини и тетоважа со испишана порака на венериниот брег, се’ уште сончајќи се додека другите ја чекаат зимата и првиот снег.

Нешто подоцна таа позирајќи на својата тераса во полутанга зебра бикини го истакна задникот во прв план, а фотографијата на наслови како „галење со сонцето“.

Градите овој пат на фотографијата донекаде и се скриени, па нејзините верни следбеници уживаа во глетката на нејзиниот задник додека нозете и беа кренати високо над лежалката.

Таа спомена и дека немаше шминка на себе и дека не користи фотошоп, арно ама тоа малкумина го забележаа… Кој да ја гледа во очи кога штом ја видите вака распиштолена расната  Нивес, на друго место погледот ви се кочи!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

Фото: Инстаграм принтскин/nivescelsius

Останати вести од Радио Милева