Вистаграм

Добро утро… И денес читајте естрадно-магазински вести на Вистина.ком.мк

Добро утро… И денес читајте естрадно-магазински вести на Вистина.ком.мк
  1. Елена Ристеска не остана имуна на гласините за новото момче – ова е нејзината реакција

  2. Познатата српска пејачка му се „залепи“ на Даниел Кајмакоски

  3. Откако и тргна во љубовта, македонската водителка процвета: Ирена Спировска се поубава и поубава

  4. Добија многу честитки и убави желби: Сашко Коцев и сопругата имаа убав повод за славење

  5. Македонската старлета Драгана Спасовска заврши кај Слаткар!?

    …И уште многу други интересни, скокотливи, занимливи… содржини читајте и денес, само на Вистина.ком.мк! Зашто се’ друго е… знаете веќе што!

Останати вести од Вистаграм