Радио Милева
Облечена од глава до пети

„Добра и напред и позади“ – пејачката Теа Таировиќ во необично издание на последниот настап (видео) 

„Добра и напред и позади“ – пејачката Теа Таировиќ во необично издание на последниот настап (видео) 

Пејачката Теа Таировиќ во последните месеци важи за пејачка која по популарноста и многубројните закажани настапи ги засени многу свои колешки, поради што летово не стигна ниту да замине на одмор.

Наместо голи нозе и стомак, како и гради во деколте, Теа на настапот се појави во необично издание. Таировиќ во последните месеци би можела да биде означена како „кралица“ со оглед на тоа што снимките од нејзините настапи добиваат неверојатна популарност. 

На социјалните мрежи секојдневно се шират пораки за неа и исечоци од емисии во кои се бара да коментира за колегите, како и видеа од настапи на кои Теа се врти во мини здолништа но и гради во деколте, а Теа на последниот настапот покажа како  изгледа облечена „од глава до пети“.

Таа настапи во костим припиен до кожата кој некои следбеници на социјалните мрежи го споредија со оделата на „Пауер Ренџерс“, кој беше исечен под градите.

Фото: Принтскрин/Инстаграм

Останати вести од Радио Милева