Радио Милева

Дискретниот шарм на ангелот на Викторија Сикрет: Бела Хадид праќа поздрав со раширени нозе! (ФОТО)

Дискретниот шарм на ангелот на Викторија Сикрет: Бела Хадид праќа поздрав со раширени нозе! (ФОТО)

Топ моделот и манекенка на Викторија Сикрет, расната Бела Хадид, деновиве ја изненади јавноста со провокативна фотографија што ја објави на социјалните мрежи.

Имено познатата манекенка позира во бели бикини во мошне провокативна поза, па многумина овој нејзин потег го прокоментираа како поздрав за нејзиното поранешно момче – раперот Викенд.

 

Но прашање е дали нивната врската е минато бидејќи манекенката по ревијата во Шангај примила голем букет цвеќе од поранешниот љубовник кој неодамна бил виден како се ври околу нејзиниот апартман во Њујорк. Нивната врска траеше од почетокот на 2015 до ноември 2016, но по се изгледа при крајот на 2017 ќе гледаме продолжение.

Инаку, познатата манекенка  во последно време се’ почесто ја гледаме на фотографии во пози со кои по се’ изгледа  „им праќа поздрав“ и на  нејзините обожаватели преку социјалните мрежи. Воодушевувањето веројатно е на обострано задоволство: тие се фасцинирани од глетката, а таа од бројот на нивните лајкови!

Останати вести од Радио Милева