Радио Милева
рај за сите сетила

Дијана Оу-Џи знае како да те опушти… и тебе и себе си: Македонската (т)раперка во секси долна облека ве кани на ароматична купка (ФОТО)

Дијана Оу-Џи знае како да те опушти… и тебе и себе си: Македонската (т)раперка во секси долна облека ве кани на ароматична купка (ФОТО)

Откако и „заврши мандатот“ во најпопуларното регионално ријалити „Задруга“, македонската поетеса и (т)раперка Дијана Дурлевиќ, многу попозната под естрадниот прекар Дијана  Оу-Џи (  Diana OG)   одново е многу поактивна, како на естраден план, така и на социјалните мрежи.

Нејзиното учество во релното шоу до душа нема да се памети по кој знае каквите скандали и излети, освен неколкуте клоци и шлаканици, зачинети со сочна доза на пцости што  девојката од скопскиот асфалт ги подели, на оние кои беа неумни и на траперката и „стапнаа на опашката“!!!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zadruga (@zadruga)

„Распаднато педе*иште…! Десет црнци да ти го изн*пи*аат… Да те е*ам во пи*ка“! – викаш Дијана откако цимерите и обезбедувањето едвај ја додржаа за да не го „парчоса“ колегата од „Задруга“, Божа – Џонс, кого прописно го заплеска!

Уште додека беше во „Задруга“ таа му гостуваше на колегата Фокс во неговата нова песна и видеото насловени „Недостајеш“, а сега Дијана подготвува нешто сосема свое и ново, кое би требало да го промовира наскоро.

Во меѓувреме расната убавица одново активна и на нејзината „Only  Fans“ страница…

А таму Дијана Оу-Џи знае како да те опушти… и тебе и себе си…

Егзотичен простор, само на неа позната локација наменета за максимално опуштање и релаксација  и содржина каква што досега не сте виделе… А, можеби и доживеале!

Зашто кога  македонската (т)раперка во секси долна облека ќе ве покани на топла, ароматична купка, во романтична атмосфера и тоа уште со 40% попуст кој однапред ви го ветила, не може да очекувате ништо друго освен… рај за сите сетила!

Дефинитивно, Дијана Оу-Џи има своја „магија“ како да ве заведе и „излуди“…

Впрочем и како „сајз плус“ убавица, цицлестата пејачка поседува таков сексапил, што кај неа и „лудилото има стил“.

Фото: Инстаграм принтскрин/iamdijana.og

Останати вести од Радио Милева