Радио Милева

Девојката на Омер поднесе тужба – голема тага во нејзиниот живот

Девојката на Омер поднесе тужба – голема тага во нејзиниот живот

Турската актерка Гупсе Озај на Инстаграм објаби емотивна објава во која откри дека и се случила непријатна случка поврзана со нејзиниот миленик –кучето од расака лабрадор.

Имено, таа објави фотографија на која го откри човекот кој и го украј кучето и дека преку суд ќе ги бара правата и миленикот назад.

Човекот кој го земал кучето е со семејство и го однел на крстарење, а згора на тоа објавил и фотографија јавно.

Актерката периодов е без својот сакан Бариш кој е посветен на премиерата на филмот „Време за среќа“, а сега остана и без втората љубов.

Имено, таа е посветена на снимањето на филмот „Делиха 2“, па во тој период и го украле миленикот.

Каква разврска ќе има случајот останува да видиме…

Останати вести од Радио Милева