Мегафон
КОНЦЕРТ

DENNIS CHAMBERS и “TRACE ELEMENTS” во Станица 26

DENNIS CHAMBERS и “TRACE ELEMENTS”  во Станица 26

3 Гонга со гордост ви го претставуваат DENNIS CHAMBERS и составот “TRACE ELEMENTS” со ексклузивен концерт во Скопје на 30-ти ноември во Станица 26 со почеток во 22 часот.

Легендарниот тапанар кој настапуваше со најголемите имиња од светската музичка сцена, заедно со Паоло Ди Сабатино и Христијан Галвез ја завршуваат својата европска турнеа токму во Скопје. Не пропуштајте го овој ексклузивен настан.

Останати вести од Мегафон