Радио Милева

Денес важи за една од најатрактивните водителки во регионот, а вака изгледаше Сузана Манчиќ на почетокот од кариерата (фото)

Денес важи за една од најатрактивните водителки во регионот, а вака изгледаше Сузана Манчиќ на почетокот од кариерата (фото)

Сузана Манчиќ важи за една од најатрактивните водителки во регионот, а својата кариера ја започна како Лото девојка.

Уште од тогаш популарната водителка може да се пофали со својот сексапил. Сузана неколку пати го коментираше изгледот тврдејќи дека се труди убаво да „старее“.

„Не е дека не се менувам.Најверојатно се менувам на подобро. Ги следам моите години, а ако не ги следите ќе испаднете смешни. Гледам дека убаво стареам, изјави Сузана.

Еве како изгледаше Манќиќ на своите почетоци.

Инаку, водителката неодамна го кажа судбоносното „да“ и се омажи со Симеон Оцомокос.

Останати вести од Радио Милева