Радио Милева

Ден по славата: Вељко Ражнатовиќ ги шокираше сите – рацете буквално му се жива рана!

Ден по славата: Вељко Ражнатовиќ ги шокираше сите – рацете буквално му се жива рана!

Синот на Цеца Ражнатовиќ ги запрепасти своите следбеници на Инстаграм кога објави фотографија на која неговите раце се во рани.

Вељко Ражнатовиќ на само ден по славата, тој се посвети на напорните тренинзи , а резултатот се гледа на неговите раце.

-Не можете да боксувате, напиша тој во описот на фотографијата и појасни зошто се раните на него.

Инаку, Цеца неодамна во медиумите изјави дека не сака да го гледа својот син додека е во борба и дека не сака тој да го тренира тој спорт.

Останати вести од Радио Милева