Радио Милева
егзотична еротика

Деми Роуз со голи поздрави на слика од Костарика: Светската старлета гола од почетокот до крајот, ужива во мало парче од рајот (ФОТО)

Деми Роуз со голи поздрави на слика од Костарика: Светската старлета гола од почетокот до крајот, ужива во мало парче од рајот (ФОТО)

Една од најпопуларните и најатрактивните старлети во светот дефинитивно е Деми Роуз.
Оваа цицлеста убавица  ужива да споделува разголени пози, а своите  провокативни изданија ги овекувачеува во разни атрактивни зданија и егзотични дестинации.

Така, ниту овој пат таа се потруди да не ги разочара своите обожаватели, па нова дестинација за уживање и разголено сликање ја одбара Костарика, од каде  сподели жешки кадри  кои многумина распаметија.

Деми топлес, додека се подготвива да заплива во базенот, свртена со грб го покажа дезенот  на најновата танга бикини и секако своите облини, одзади огледани во гигантската задница на разголената убавица!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)

Капењето во живописниот водопад за не а не е никаква опаснаавантура, зашто старлетата со ваква предница никако не може да потоне.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)

За конечно така искапена и освежена, само со фротирска наметка , а под неа „пиштол гола“, старлетата да продолжи своите следбеници да ги радува дури и кога појадува.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)

Деми Роуз со голи поздрави на слика од Костарика: Светската старлета гола од почетокот до крајот, ужива во мало парче од рајот!

Фото: Инстаграм принтскрин/demirose

Останати вести од Радио Милева