Радио Милева
Драг Дедо Мраз, можам да ти објаснам...

Деми Роуз е најжешката бабамразица оваа година: Старлетата мора(ше) да влезе гола и во новата 2022-ра! (ФОТО)

Деми Роуз е најжешката бабамразица оваа година: Старлетата мора(ше) да влезе гола и во новата 2022-ра! (ФОТО)

Инстаграм моделот  и понајпшозната британска старлета Деми Роуз повторно го шокира светот.

Ден пред Нова година,  огнената бринета објави неколку фотографии на која е речиси целосно гола.

Најпрвин Деми покажа во каква долна облека ќе ја дочека Новата Година…

Потоа старлетата се премисли, па соблече речиси се’ од себе и остана „пиштол гола“ само по црвена свилена новогодишна наметка…

На крајот реши да симне се од себе и во Новата 2022-ра да влезе сосема гола… Ама не и боса, туку по крзнени бели чизмички, зашто некој и дошепнал дека чизмите главата од настинка ја чуваат, а тангата, само ти го губи времето, предвидено за што подолго, пополноќно новогодишно задоволство.

И сега кажете дека расната британска  убавица не е најпосакуваната бабамразица за среќен влез во… 2022-ра година?

Што ќе каже на сето ова Дедо Мраз?

Деми Роуз и самата вети дека подоцна ќе се погрижи да му објасни!

Фото: Инстаграм принтскрин/demirose

Останати вести од Радио Милева