Радио Милева
нова романса

Деми Мур и Џон Траволта во љубовна врска, а ги споил бившиот сопруг?

Деми Мур и Џон Траволта во љубовна врска, а ги споил бившиот сопруг?

Џон Треволта наводно во последно време не се разделува од Деми Мур,  а ги споил Брус Вилис.

Приказните дека Деми и Треволта поминуваат многу време заедно ги подгреа и една келнерка од ресторан на Флорида каде биле на вечера.

„Седеа во еден кош, осветлени само со свеќи. Изгледаше многу романтично, многу се смееаја и се држеа за рака“, вели келерката за странските медиуми.

Се шпекулира дека ги споил нејзиниот поранешен сопруг Брус Вилис.

Имено, Брус и Траволта се пријатели многу години и наводно Бурс му предложил да ја запознае Деми кога му признал дека е подготвен за нова љубов по смртта на неговата сопруга, актерката Кели Престон.

фото: EPA-EFE/ETTORE FERRARI/profimedia

Останати вести од Радио Милева