Радио Милева

Деколте до заби: Маја Николиќ направи хаос на Инстаграм!

Деколте до заби: Маја Николиќ направи хаос на Инстаграм!

Општо е познато дека Маја Николиќ обожава да провоцира, а тоа дека ќе се соблече гола и така ќе се фотографира никој не очекува.

Таа објави фотографија на која лежи во кревет потполно гола, а во прв план се нејзините бујни гради.

Ваквото нејзино издание предизвика хаос на Инстаграм.

Останати вести од Радио Милева