Радио Милева
деколтирана до папок

Дека ќерката на Топалко е секс-бомба е оддамна позната флоскула, ама цицлестата Хелена сега покажа, какви „две бомби“ крие под својата раскопчана кошула (ФОТО)

Дека ќерката на Топалко е секс-бомба е оддамна позната флоскула, ама цицлестата Хелена сега покажа, какви „две бомби“ крие под својата раскопчана кошула (ФОТО)

Ќерката на српскиот пејач Милан Топаловиќ Топалко, Хелена, важи за една од најубавите наследнички на некои од славните и познати родители на српската естрада.

Хелена не еднаш покажала со каква телесна убавина располага, но расната убавица овој пат  позираше во, „до папок деколтирана“ леопард- принт кошула, без да носи ништо под неа, па до израз дојдоа нејзините бујни гради. Нејзиното деколте одново многумина остави без здив, иако, дека е секс бомба е оддамна позната флоскула, ама цицлестата Хелена сега покажа, какви „две бомби“ крие под својата раскопчана кошула.


Таа оваа смела комбинација ја искомбинирала со фармерки и патики, а пожелните коментари не престануваа да се редат од оние кои на социјалните мрежи убавицата ја следат, како на пример: „Не можам да престанам да те гледам“…!

Останати вести од Радио Милева