Радио Милева
љубов преку социјални мрежи

Дејан Манасков откри: „На „Инстаграм“ си фатив девојка за сериозно!“ (ВИДЕО)

Дејан Манасков откри: „На „Инстаграм“ си фатив девојка за сериозно!“ (ВИДЕО)

Ракометарот Дејан Манасков важи за еден од најпосакуваните ергени во Македонија. Левото крило на Веспрем иако ретко зборува за својот приватен живот, за прваото издание во новата есенска сезона на ТВ магазинот „Бекстејџ“, реши да направи преседан и откри интересни детали поврзани со неговиот емотивен статус.

Па така, гледачите имаа можност да дознаат дека ракометарот преку „Инстаграм“ запознал и си фатил девојка за сериозно.

Што се’ друго откри Манасков погледнете во видеото во продолжение:

Останати вести од Радио Милева