Радио Милева
га*е од „милион долари“

Дефинитивно Милица има најдобра задница на естрадата: Сексапилната фолкерка самата себеси „си зема мерка“… пред оледало! (ФОТО)

Дефинитивно Милица има најдобра задница на естрадата: Сексапилната фолкерка самата себеси „си зема мерка“… пред оледало! (ФОТО)

Атрактивната српска фолкерка  Милица Тодоровиќ ја покажа својата извајана линија во костим за капење. Сексапилната фолкерка самата себеси „си зема мерка“… пред оледалото!

Милица се соблече во секси бикини и на социјалните мрежи објави кусо видео онака снимено од нога, на кое  многумина забележаа дека изгледа подобро од било кога.

Покрај плочките на стомакот, Милица на своите божаватели и следбеници им приреди вистински празник, откако се сврте  и го покажа извајаниот задник.

Коментарите едногласни: Дефинитивно Милица ја има најдобрта задница… Природна, убаво извајана, цврста, стегната, подигната… Дефинитивно ја заслужува наградата за најубаво га*е  на естрадата.

Инаку, Милица пред 2 години „ослабе“ прилично многу килограми, за што јавно проговори.

„Најмногу ослабев за време на самоизолацијата. Имав време детално да се посветам на правилната исхрана“, изјави Тодоровиќ во 2021 година и истакна дека сега не може ни да замисли да јаде нешто што порано редовно го конзумирала.

Веројатно сега затоа и изгледа како „риба за сите пари“…

Како убавица со задница од „милион долари“!

Фото: Инстаграм принтскрин/todorovic.star

Останати вести од Радио Милева