Радио Милева
предновогодишно изненадување

Дедо Мраз дојде во домот на Наташа Беквалац, пејачката веднаш се пофали што добила (фото)

Дедо Мраз дојде во домот на Наташа Беквалац, пејачката веднаш се пофали што добила (фото)
фото: Инстаграм/наташа бекевалац

Популарната пејачка Наташа Беквалац  откри дека нејзиното семејство имало специјален гостин.

Се ближат новогодишните празници, а кај некои познати Дедо Мраз веќе чукна на врата. Таков беше и случајот со пејачката Наташа Беквалац.

фото: Инстаграм/наташа бекевалац

фото: Инстаграм/наташа бекевалац

Тој и донел пакетче од нејзините пријатели, односно станува збор за мафини инспирирани од нејзиниот лик и дело.

фото: Инстаграм/наташа бекевалац

Беквалац се воодушеви од овој гест, а сигурно и нејзините ќерки се израдува како на мафаните, така и на Дедо Мраз.

Останати вести од Радио Милева