Радио Милева
на лагата и се куси нозете

Дарко Лазиќ и неговата нова љубовница Барбара Бобак лажеа дека се познаваат од неодамна, но една стара фотографија ги издаде: Имало хемија и пред една деценија (ФОТО)

Дарко Лазиќ и неговата нова љубовница Барбара Бобак лажеа дека се познаваат од неодамна, но една стара фотографија ги издаде: Имало хемија и пред една деценија (ФОТО)

Пејачот Дарко Лазиќ, откако раскина со свршеницата Марина Гагиќ, влезе во врска со неговата колешка,  Барбара Бобак.

Иако многумина се прашуваа како Дарко толку брзо најде нова девојка, сега се појави нивна стара фотографија од 2009 година, па јасно е дека двајцата всушност се познаваат со години.

Имено, Барбара на својот Инстаграм сподели слика со Дарко која е направена пред речиси 11 години, па ја сапореди со нивна нова фотографија и го напиша и следново:

„И во 2009-та година се виде таа хемија“.

Дарко веднаш ја сподели оваа објава на неговите Инстаграм  приказни и им соопшти на неговите придружници дека ужива во љубовта со новата љубовница.

Инаку, Барбара Бобак неодамна изјавуваше дека со Дарко се познава кратко време, но дека засега имаат одлична врска.

„Се познаваме многу кратко време, но не можам да најдам му најдам маана. Каде и да се појави, се чини дека ја осветлува просторијата. Слични сме, подолго можам да издржам  под вода отколку дома, а и ја работиме истата работа. Засега, сè е супер, често се гледаме“ – рече таа неодамна за Свет.

Фото: Инстаграм принтскрин/barbara.bobak/darkolazicofficial

Останати вести од Радио Милева