Радио Милева
повеќе од 300

Дарко Лазиќ и Барбара Бобак првпат заедно пред камери: Пејачот пред новата девојка призна со колку жени бил досега

Дарко Лазиќ и Барбара Бобак првпат заедно пред камери: Пејачот пред новата девојка призна со колку жени бил досега

Дарко Лазиќ гостуваше во емисијата „Амиџи шоу“ и првпат се појави пред камери со неговата нова девојка Барбара Бобак.

Во емисијата следеше една игра меѓу Дарко и Бобана со цел да покажат колку се познаваат.

Барбара стави слушалки на ушите, за да не го слушне одговорот. Прашањето за Дарко – Откако сте заедно, колку време поминало за да имате интимен однос?

„Откога се запознавме помина еден месец, па се смувавме, па помина уште еден месец до првиот секс“, откри Дарко, а Барбара потврди дека е точно.

Прашањето за Барбара беше – Дарко со колку жени бил досега?

Барбара одговори – 267,  а Дарко – 359.

Лазиќ потоа требаше да одговори што најмногу го нервира кај неговата партнерка.

„Кај Барбара најмногу ме нервира….Знае некогаш да избувне, па потоа да се извини. Иплсивна е“; одговори тој.

Барбара откри и што Дарко најмногу мрзи да прави.

„Дарко најмногу мрзи да се буди, да мие садови и да пегла облека“ одговори Бобак, а пејачот приазна дека е точно.

фото: принтскрин/јутуб/амиџи шоу

Останати вести од Радио Милева