Радио Милева
лоша замена?

Дарко Лазиќ го нападнаа поради новата девојка: „Ја изневеруваше Марина со ова змија“

Дарко Лазиќ го нападнаа поради новата девојка: „Ја изневеруваше Марина со ова змија“

Љубовниот живот на Дарко Лазиќ може да се опише како шпанска тв новела поради честата промена на девојки поради што добива и критики.

Имено, Дарко по бракот со Ана Севиќ започна емотивна врска со Марина Гагиќ со која го доби синот Алексиј, а по раскинувањето на нивната врска започна врска со пејачката Барбара Бобак.

Овојпат пејачот се најде на мета на критики на неговите следбеници кои се незадоволни од неговата нова девојка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DARKO LAZIĆ (@darkolazicofficial)

„Ја гледам Марина и душата ме боли. Таа беше покрај тебе и кога ти беше најтешко, кога поради несреќата не можеше да одиш, а верувам дека не и кажа ниту ни благодарам, идиоту. Подоцна ја изневеруваше со оваа змија. Има Господ“, е еден од коментарите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DARKO LAZIĆ (@darkolazicofficial)

„Паѓаш се пониско“, „Марина е сон за оваа“, „Кога Марина го доведе во ред, ја најде оваа, страшно“, „Доби дете пред една година, а сега ја бакнува оваа“, се само некои од коментарите.

Инаку, Лазиќ неодамна првпат пред камери се појави со новата девојка, а истакна дека живеат заедно во Нови Сад и дека таа го финансира.

foto: E-Stock/Časlav Vukojičić, E-Stock/Miloš Rafailović/instagram

Останати вести од Радио Милева