Радио Милева
ја врати самодовербата

Дарко Лазиќ се соблече и ги покажа резултатите од четвртата операција: Како ви се чини сега? (фото)

Дарко Лазиќ се соблече и ги покажа резултатите од четвртата операција: Како ви се чини сега? (фото)
фото:дарко лазиќ/инстаграм принтскрин

Пејачот Дарко Лазиќ пред неколку месеци отиде „под нож“ поради вишокот кожа што остана откако ослабе 80 килограми.

Оваа операција беше четврта по ред во изминатите пет години, а Дарко сега покажа резултати.

Пејачот уживаше во убавото време покрај вода, а по операцијата ја соблече кошулата и гордо ги покажа резултатите.

Во коментарите „пукаа“ комплименти, а многумина му порачаа дека никогаш не изгледал подобро, и дека очигледно ужива во својот брачен живот.

фото:Инстаграм принтскрин

Останати вести од Радио Милева