Радио Милева
„порно“ бубамара

Дара – Бубамара се врати на сцената со скандалозна песна и уште поскандалозен спот: „Бебе кој те е*е“ со речиси голи гради и широко раширени нозе (ВИДЕО)

Дара – Бубамара се врати на сцената со скандалозна песна и уште поскандалозен спот: „Бебе кој те е*е“ со речиси голи гради и широко раширени нозе (ВИДЕО)

Пејачката Дара Бубамара се врати на музичката сцена по пауза од неколку месеци, која ја помина шетајќи се претежно по луксузни дестинации со своето 24 години помладо момче Тони, за кое повеќе не се се знае дали и е или не и е бившо, по бројните раскинувања и смирувања.

Како и да е, Дара објави нова песна со провокативно – скандалозен наслов: „Бебе кој те е*е“ за која сег сними уште поскандалозно видео, во кое ја гледаме во изданието за кое дури реагираше и една Јелена Карлеуша.

Додека пее „Бебе, кој те е*е“, Дара е или во мини фустан со широко расчекорени нозе кои го отсликуваат меѓуножјето и во прв план и ги покажуваат гаќичките…

…Или е легната полугола на креветот во елегантен фустан од кој кипат огромните силиконски сифони…

…Или пак и во трико од кој гиганстките ци*ки за малку што не и испаднеа во неколку наврати во видеото.

Карлеуша прва и честиташе на на храброста преку својот Инстаграм со зборовите: „Одимееее Дароооо“ и емотикон на авион,а социрајќи дали на дел од кадрите во спотот, дали на тоа што Дара во видеото изгледа „авион“!

Конечно и Вие погледнете, па самите проценете: 

Останати вести од Радио Милева