Радио Милева
љубовта и цвета

Дара Бубамара се мажи за милионер? Пејачката по раскинувањето со Тони, има ново момче?

Дара Бубамара се мажи за милионер? Пејачката по раскинувањето со Тони, има ново момче?

Пејачката Дара Бубамара по раскинувањето со Тони, наводно започнала врска со маж со која планира да се мажи.

Имено, како што се зборува, пејачката „процветала“ покрај новиот партнер. Тој дури и праќал приватниот авион за да оди по неа.

„Новото момче на Дара е токму за неа, се најдоа“ вели извор за „Скандал“ и додава:

-Посебно му се допаѓа тоа што Дара се сама заработи, не чека некој да и заврши нешто или да и купи. Така, кога ќе е во Франција, тој ќе прати приватен авион за да поминат некое време заедно. На Дара и одговара што тој е таму бидејќи со првиот маж Милан живееше во Париз. Многу им е убаво. Овој човек е зрел. Кај него нема љубомора и лудило како што беше со Тони кој се уште е млад и неискусен. Со новото момче ги нема тие проблеми. Тој се подготвува да ја запроси, а Дара сигурно ќе прифати. Ќе видиме што ќе се случи“, вели изворот.

Пејачката не се огласи по повод овие пишувања.

фото: Nemanja Nikolić, Shutterstock/ata images/printscreen/instagram/darabubamara

Останати вести од Радио Милева