Радио Милева
секси разгледница од ровињ

Дара -„Бубамара“ позира со раширени нозе: „Внимание, бомба пред хотелот“ (ФОТО)

Дара -„Бубамара“ позира со раширени нозе: „Внимание, бомба пред хотелот“ (ФОТО)

Дара Бубамара повторно објави скокотлива фотографија со која ги воодушеви своите следбеници. Пејачката на неа е во минијатурни мини бикини што го нагласуваат нејзиното секси тело и бујните облини.

Дара беше во Ровињ, каде што уживаше во морето и сонцето, но во овие  топли денови, таа секојдневно занае да ги испочитува своите следбеници на Инстаграм со по некоја секси фотографија.

На најновата фотографија, Дара е во поза со широко раширени нозе, седната на карпите крај камениот ѕид од хотелот, а во преден план доминираат нејзините огромни силикони, кои извираат од минијатурното бикини.

Пејачката рече дека уживала во одморот, капењето и сончањето, а во коментарите добила многу пофалби на сметка на изгледот, од типот: „Внимание, бомба на пред хотелот“!

Останати вести од Радио Милева