Радио Милева
оверсајз...

Дара – Бубамара позира на море: За гигантските „оверсајз“ облини на Радојка, едвај има бикини со соодветна бројка (ФОТО)

Дара – Бубамара позира на море: За гигантските „оверсајз“ облини на Радојка, едвај има бикини со соодветна бројка (ФОТО)

Последниве месеци познатата пејачка Дара Бубамара го привлече вниманието на медиумите со наводната врска со извесен милионер од Шпанија, но и со наводната пластична операција која и го „промени личниот опис“.

Извесно време се пишуваше дека ќе ги вади гигантските силикони поради болки во грбот, што прво со изјава го демантираше, а сега со фотографии од Турција, каде на море ужива.

Атрактивната пејачка престојува во луксузното одморалиште од каде на својот Инстаграм профил ги објави првите кадри.

На нив нормално, доминираат нејзините огромни гради.

Пејачката дефинитивно измами нова тура воздишки во минијатурното бикини, а потоа русокосата се подмнамести и продолжи да позира…

Фото: Инстаграм принтскрин/darabubamara_official

Останати вести од Радио Милева