Радио Милева
сѐ и се гледа

Дара-Бубамара објави видео од летниот одмор во Турција: За бујната фигура и витката линија доби рекордни 60 илјади прегледи (Фото+18)

Дара-Бубамара објави видео од летниот одмор во Турција: За бујната фигура и витката линија доби рекордни 60 илјади прегледи (Фото+18)

Атрактивната пејачката споделува сѐ на својот Инстаграм профил, за следбениците да не можат да останат имуни на приложените фотографии и видеа. Kоментарите се редат и пристигнуваат на сметка на нејзиниот изглед.

Познатата надарена пејачка Дара – Бубамара неодамна го привлече вниманието на јавноста поради информациите дека ќе ги вади силиконите бидејќи и прават сериозни здравствени проблеми, па отпатува во Турција, на одмор со синот.

Пејачката веќе објави неколку слики и приказни од својот одмор, а сега со едно видео за рекордно време заработи 50.000 лајкови.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/darabubamara_official

Останати вести од Радио Милева