Радио Милева
згодна и скромна

Дали знаете на кој српски пејач му е сопруга оваа секс-бомба? (ФОТО)

Дали знаете на кој српски пејач му е сопруга оваа секс-бомба? (ФОТО)

И додека жените на одредени јавни личности, особено пејачите, можеби и премногу се експонираат и „рекламираат“ во медиумите, има и такви кои не бараат никакво медиумско внимание и не провоцираат.

Една од нив е дефинитивно убавата Александра, која е во брак со еден српски  познат пејач од 12 јули 2015 година, мажејќи се за него како студент на медицинскиот факултет.

Нејзиното име  е Александра Васковиќ, сопругата на фронтменот  на „Лексингтон бенд“ Бојан Васковиќ.

Убавата и згодна  Александра со Бојан и нивната ќеркичка  првите денови на студениот февруари ги поминуваат во потоплите области, од каде, сопругата на пејачот се пофали со фотографиите во костим за капење.

Останати вести од Радио Милева