Љубов и Секс

Дали знаете која е позата „каубојка“ наопаку? Таа тврди дека после ова доживеала четири оргазми

Дали знаете која е позата „каубојка“ наопаку? Таа тврди дека после ова доживеала четири оргазми

Пробајте и вие нешто ново!
Секоја жена има свој трик што ја возбудува секој пат. Откријте што е кај другите жени, за да можете сами да примените нешто.

„Еднаш за време на сексот, носев долна облека, а за да ми влезе, тој мораше да ми го помести работ на гаќичките, што ми го триеше клиторисот цело време. Тоа беше фантастично! “

„Во една прилика, моето момче се посвети исклучиво на моето задоволство, и тој беше„ долу “еден час! Имав четири оргазми!“

„Сакам да бидам облечена што е можно подолго, особено со долната облека што ја обожавам. Тоа страшно ме возбудува “.

„Ми се допаѓа или ужасно гласен или целосно тивок секс. Многу е возбудливо кога треба да бидете потполно тивки, затоа што има некој во соседната соба “.

„Ја обожавам позата „Каубојка наопаку “, односно кога сум на него, но со свртен грб.

„Понекогаш, кога ќе се вратам премногу уморна, ќе му кажам на моето момче да ме задоволи затоа што немам сила. Тогаш сексот е одличен “.

„Честопати му давам на моето момчр вибратор за игра. Ми стави вибратор еднаш, а потоа ми влезе и тој. Хаос на вибрации! “

„Еднаш имавме секс одзади, пред огледало. Беше неверојатно добро “.

„Моето момче еднаш напиша безобразности на моите гради со пенкало и така отидов на работа. Јас сум напалена цел ден “.

„Кога е лето, сакам да ги мијам забите и да се шминкам гола. Па така и мојот сопруг. Тогаш сум некако чудно разположена за секс цел ден “.

„Бидејќи јас и моето момче живееме заедно, кога сме надвор сакаме да се допираме на јавни места. Тогаш се чувствуваме како само да сме почнале да се забавуваме “.

„Неодамна, почнав да му давам гласни упатства што и како да правиме кога сме во кревет. И гледам дека на двајцата ни се допаѓа “.

„Ми се допаѓа позата„ лажица “, особено ако и двајцата сме малку поспани“.

„Ги одржувам нозете кренати и стегнати и ги зацврстувам колку што можам во моментот кога тој ќе влезе во мене. Се чувствувам одлично, и доживувам оргазам веднаш “.

„Пред да започне да ме задоволува орално, тој зема коцка мраз и ја става на клиторисот. Феноменално чувство е кога го чувствувам неговиот врел јазик после мразот“.

извор:попара.мк