Радио Милева
во потрага по вистината

Дали Софија Шашиќ навистина се гледа со Душко Тошиќ открива камерата на „Папарцо лов“ која ја следеше во чекор? (ВИДЕО)

Дали Софија Шашиќ навистина се гледа со Душко Тошиќ открива камерата на „Папарцо лов“  која ја следеше во чекор? (ВИДЕО)

Неодамна во медиумите се појавија шпекулации дека Софија Шашиќ, ќерката на Жељко Шашиќ и Соња Вуксановиќ, е во тајна врска со фудбалерот и сопруг на Јелена Карлеуша, Душко Тошиќ.

Екипата на емисијата „Папарацо лов“ ја следеше ќерката на познатите  родители, а во таа прилика беше откриено со кого навистина се гледа Софија.

дали е тоа Душко Тошиќ или едно друго момче, син на познат белградски бизнисмен, кој инаку исто така присуствувал на недомнешниот роденден на сопругот на Карлеуша.

Погледнете го видеото и дознајрте ги сите детали:

Останати вести од Радио Милева