Радио Милева

„Дали ова е истата личност?“: Вака изгледаше Александра Младеновиќ пред пластичните операции

„Дали ова е истата личност?“: Вака изгледаше Александра Младеновиќ пред пластичните операции
фото: Принтскрин

Пејачката Александра Младеновиќ денес важи за една позгодните и поуспешни млади пејачки во регионот.

Меѓутоа, не отсекогаш изгледала така. Имено, пејачката која има само 26 години беше на естетски операции, а резултатите се повеќе од очигледни.

На „Твитер“ се појави фотогорафија од Александра пред и после, а твитерџиите ја опсипаа со коментари.

Беше преубава и впечатлива, сега некако заплива во морето каде што сите се исти, „Леле, од кукла до Кинескиња“, „Ова е истата личност?“, се само некои од коментарите.

Останати вести од Радио Милева