Радио Милева
што се случува со старлетата?

ДАЛИ Е МОЖНО?! Сораја позираше во досега НЕВИДЕНО ИЗДАНИЕ! Фановите ВО ШОК!

ДАЛИ Е МОЖНО?! Сораја позираше во досега НЕВИДЕНО ИЗДАНИЕ! Фановите ВО ШОК!

Сораја Вучелиќ не престанува да шокира со своите комбинации на облека.

Нејзините следбеници на социјалните мрежи се навикнати да ја гледаат старлетата во предизвикувачки изданија. Таа често објавува фотографии на својот Инстаграм профил каде што е, практично, повеќе гола отколку облечена.

Сепак, нејзините најнови фотографии од Амстердам ја заинтригираа јавноста, бидејќи овојпат Сораја Вучелиќ позираше „закопчана до грло“, во опуштено, кежуал издание. Немаше длабоко деколте и кратко здолниште. Таа се фотографираше во дуксер и фармерки и така ги запрепасти сите што ја следат на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic)

“Облечена одиш по улица? Господе помогни”, “Облечена”, “Изгледаш одлично” – ова се само некои од коментарите што може да се прочитаат под овој пост.

Останати вести од Радио Милева