Радио Милева
папарацо лов

„Да ви ја искрашам камерата следниот пат?“: Дара Бубамара паркира на пешачки, па се заканува (видео)

„Да ви ја искрашам камерата следниот пат?“: Дара Бубамара паркира на пешачки, па се заканува (видео)

Пејачката Дара Бубамара е позната по арогантното возење, а сега навистина претера со оглед на тоа што своето „Порше“ го паркираше на среде пешачки премин во центарот на градот, а потоа им се закани на папараците кои го снимија.

Дара секако важи за една од поарогантните познати личности, а честопати јавно се „фалеше“ со своите прекршоци на Инстаграм кога ја снимаше контролната табла на својот автомобил и покажуваше брзина од над 200 километри на час на автопат!

Поради арогантното однесување во сообраќајот – пребрзо возење и непрописно паркирање, Дара повеќе пати беше напаѓана од медиумите.

– Не ја снимајте арогантната Бубамара! Дозволете ми да ви ја скршам камерата следниот пат! – извика бесната Дара гледајќи ја екипата на емисијата „Папарацо лов“.

фото: YouTube prntscreen/aparazzo Lov // DNK / Brak na neviđeno

Останати вести од Радио Милева