Радио Милева
речиси топлес...

Да беше Сораја вака облечена во скопската кафеана, кој знае дали ќе ја станеа: Старлетата само со провидна бела лента преку гигантските силиконски гради (ФОТО)

Да беше Сораја вака облечена во скопската кафеана, кој знае дали ќе ја станеа: Старлетата само со провидна бела лента преку гигантските силиконски гради (ФОТО)

Старлетата Сораја Вучелиќ со секоја своја нова објава на Инстаграм предизвикуваа бурни овации на воодушевените обожаватели.

Така е и овој пат кога тааа споделила жешка фотографија на која позира додека седи на рецепцијата на еден хотел, а облечена е во оскудно мини фустанче, кое очигледно го носи без долна облека.

Сораја ги исфрлила своите гигантски силиконски гради кои се прекриени само со бели ленти од провидна ткаенина под која се скрозираат големите брадавици на старлетата, која додека мирно позира на многумина само една мисла им навира:

„Да беше Сораја вака облечена во скопската кафеана, кој знае дали ќе ја станеа“?

Фото: Инстаграм принтскрин/sorajavucelic

Останати вести од Радио Милева