Радио Милева

Чита меѓу редови, ама и меѓу… Ирина Шајк читаше гола в кревет, па интимните делови ги прекри само со книгата (ФОТО)

Чита меѓу редови, ама и меѓу…  Ирина Шајк читаше гола в кревет, па интимните делови ги прекри само со книгата (ФОТО)

Ирина Шајк дефинитивно е една од најубавите жени на светот. Секоја нејзина фотографија тоа го докажува и навистина е тешко да и најде маана, дури и кога би се обиделе тоа да го правите по секоја цена.

Да потсетиме, руската манекенка во април годинава стана мајка, а веќе месец дена по породувањето изгледаше совршено како кога слегува од модна писта.

Сексапилната бринета често својата фигура и провокативните слики ги споделува на Инстаграм, па неодамна мажите ширум светот ги почести со разголена фотографија.

Ирина на фотографијата е како од мајка родена и не носи ништо, а интимните делови ги покри со огромна книга која всушност ја промовираше на овој необичен начин.

Погледнете ја фотографијата и заклучете сами дали згодната Ирина умее да чита и меѓу редови или и меѓу нешто друго?

Превземено од: Курир.мк

Останати вести од Радио Милева